Get Adobe Flash player

Smażalnia i łowisko pstrąga Folusz

 

 

Witamy Państwa na stronie internetowej ośrodka FISH BAR PiK STAWY WACŁAWA znajdującego się w miejscowości Folusz

 

 

Smażalnia i łowisko FISH BAR PiK STAWY WACŁAWA znajduje się w miejscowości Folusz polożonej niedaleko Jasła u podnóża malowniczego pasma Magury Wątkowskiej.

 

 

Ośrodek nasz znajduje się wśród lasów nad niedużymi lecz malowniczymi stawami, w których znajdziecie Państwo mnóstwo ryb gatunku karp i pstrąg, z których każda może trafić na Wasz talerz czy to złowiona przez Was osobiście lub zamówiona w  naszej smażalni.

 

 

Smażalnia oraz łowisko karpia i pstrąga znajduje się na terenie ośrodka FISH BAR PiK STAWY WACŁAWA. Głównym daniem są świeże karpie, pstrągi smażone i wędzone. Ryby jak i inne dania proponujemy z frytkami i bukietem świeżych surówek, schłodzonym piwem oraz szeroką gamą napojów chłodzących i gorących. Wędzimy ryby naturalną metodą na drzewie olchowym i owocowym. Nasze ryby wędzone to nie masowa, jałowa produkcja, ale prawdziwe smaczne ryby wędzone! Personel naszego lokalu dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług. Zapewniamy profesjonalną obsługę, służymy radą i pomocą przy wyborze dania

FISH BAR PiK STAWY WACŁAWA to doskonała smażalnia i wędzarnia ryb posiadająca bardzo dużą ilośc zadaszonych stolików wraz z obszernym parkingiem. Nasze łowisko, gdzie każdy może wypożyczyć wędkę by złowić osobiście rybkę to odpowiednie miejsce nie tylko dla miłośników wędkarstwa , ale także dla wszystkich osób zmęczonych miejskim stylem życia, poszukujących odpoczynku w bliskim sąsiedztwie natury połącząnym z ucztą dla podniebienia...


Tym z Państwa, którzy mają ochotę na dłuższy pobyt oferujemy noclegi w wygodnym domku znajdującym się na terenie ośrodka FISH BAR PiK STAWY WACŁAWA


FISH BAR PiK STAWY WACŁAWA zaprasza chętnych w  sezonie (od kwietnia do października)  każdego dnia tygodnia, w godzinach od poniedziałek 12 do 19, wtorek-piątek 11 do 19 , sobota i niedziela 10 do 20 . 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Miło nam będzie gościć Państwa w FISH BAR PiK STAWY WACŁAWA.

Na terenie baru oraz łowiska istnieje możliwość darmowego dostępu do bezprzewodowego INTERNETU za pośrednictwem HotSpota w technologii WiFi 82.11.

 

FILMIK  UKAZUJĄCY OBIEKT Z LOTU PTAKA


Zapraszamy na ostatni weekend sezonu 2019.  Piątek-Niedziela od 11 do 18  można będzie zjeść rybkę w barze lub zakupić żywą na wynos z baseniku. Łowisko jest już zamknięte . 

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

5 Czerwiec 2020    |    Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria

Prognoza Pogody

Z Galerii


wiszące wędki

Nasza strona używa pliki cookies do prawidłowego wyświetlania witryny! Aby dowiedzieć sie więcej Cookies.